XML - DROPSHOPPİNG

MONBAGİ.COM  ONLİNE BAYİLİK PROGRAMI

Geniş Ürün  Çeşitleri İle Müşterilerinize En İyi Hizmeti Sunabilmek İçin ;

ONLİNE BAYİMİZ OLUN VE KAZANIN !!!

Şirket kurmanıza, ofis tutmanıza ve personel çalıştırmanıza gerek kalmadan ek bir iş yapmanız için tüm imkanları sağlamaktayız.

1 - Müşterileriniz ürünleri sizin mağazanızdan satın alır.

2 - Siparişleriniz fatura edilir ve sizin adınıza müşterilerinize gönderilir.

3 - Müşterileriniz siparişlerini maksimum 3 iş günü içerisinde teslim alır.

4 - Kar Marjı %40 - %65  Arası değişmektedir.

Depo ve Stok Maliyeti YOK! - Ofis ve Personel Masrafı YOK! - Yüksek Sermaye Derdi YOK! - Hızlı Kargo Gönderi İmkanı! - Zaman ve Para Tasarrufu!

Bayilik İçin Gerekli Şartlar

E-ticaret internet sitenizin çalışır durumda olması, SSL sertifikanızın ve sitenizde iletişim bilgilerinizin bulunması gerekmektedir.

Ön Ödeme Olarak 1000 TL Alınmaktadır. Bayiliğinizi iptal etmeniz durumunda içeride bulunan 1000 TL ödeminizi Ürün Satın Alırken Ekstra Ödeme Yapmadan İçerdeki Bakiyenizi Bitirerek Bayiliğinizi Sollandırabilirsiniz. Bunu İçin Tarafımıza Bilgi vermeyi Unutmayınız !


Kargo Hizmet Bedeli
Kargo hizmet bedeli, Yurtiçi Kargo 6,50 TL , Ups Kargo 7,50 TL, Uzak Bölgelere E-ekstra 7,50 TL ücret uygulanmakta olup herhangi bir artış veya indirim halinde bayilerimize bilgisi verilerek aynı gün içinde uygulanacaktır. (1-5 desi arası geçerlidir.)

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli
kapıda ödeme hizmeti için alınacak ücret 6,50 TL  uygulanmakta olup herhangi bir artış veya indirim halinde bayilerimize bilgisi verilerek aynı gün içinde uygulanacaktır.

ONLİNE BAYİMİZ OLMAK İÇİN :  info@monbagi.com
Monbagi © 2009-2015. Tasarım ve Altyapı Hedef Bilgi Teknolojileri tarafından yapılmıştır.