Teslimat Bilgileri

SİPARİŞLERİMİN KARGOYA VERİLİŞ SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

Yurtiçi siparişleriniz, siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren 24 saat içerisinde, kargoya teslim edilmektedir.

HANGİ KARGO FİRMASI İLE ÇALIŞIYORSUNUZ?


UPS KARGO VE YURTİÇİ KARGO İLE ÇALIŞMAKTAYIZ.


SİPARİŞİM KAÇ GÜNDE ELİME ULAŞIR?

Yurtiçi siparişleriniz, siparişinizi oluşturduğunuz andan itibaren 24 saat içerisinde, kargoya teslim edilmektedir.

Tüm gönderilerimiz YURTİÇİ kargo ve UPS Kargo ile gönderilmektedir. Kargoya teslim süresi kargo firmasına ve adrese bağlı olarak değişiklik gösterebilir.Sizinle paylaşılan gönderi kodunuz ile kargo durumunu takip edebilirsiniz.


Kargom nerede?

Kargonuzun durumunu sizinle SMS ve e-posta ile paylaşılan "Gönderi Kodu" ile takip edebilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada, sağ köşede bulunan tarafta; "Siparişlerim" bölümünden güncel siparişlerinizin tüm bilgilerini kontrol edebilirsiniz.

 

Bulunduğum adrese kargo teslimat yapıyor mu?


Yurtiçi gönderilerde, Yurtiçi Kargo'nun teslimat yaptığı tüm adreslere gönderim yapılmaktadır. Adresinize gönderi yapılıp yapılmadığını Yurtiçi Kargo'dan öğrenebilirsiniz. (444 99 99 telefon numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.)

Yurtiçi gönderilerde, UPS kargo'nun teslimat yaptığı tüm adreslere gönderim yapılmaktadır. Adresinize gönderi yapılıp yapılmadığını UPS Kargo'dan öğrenebilirsiniz. (444 00 66 telefon numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.)

Adresinize direkt teslim yapılamayan durumlarda, en yakın Yurtiçi Kargo şubesinden, UPS Kargo Şubesinden siparişinizi teslim alabilirsiniz.


Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım?


Siparişleriniz kargoya verildiğinde, gün içerisinde Kargoya verilmiştir bilgisi sms ile tarafınıza bilgi verilecektir. Gün sonu veya ertesi sabah "Gönderi Kodunuz"un da yer aldığı e-posta ve SMS paylaşılmaktadır.


Üye girişi yaptıktan sonra ana sayfada, sağ köşede bulunan Tarafta; "Siparişlerim" bölümünden güncel siparişlerinizin tüm bilgilerini kontrol edebilirsiniz.


Kargo takip numaram nedir?


Kargo takip numarası, siparişiniz kargoya verildikten sonra siparişinizin durumunu takip edebileceğiniz numaradır.Kargomu teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?


Kargonuzu teslim alırken; kargo paketinde açılma, yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını kontrol etmelisiniz.


Kargomu şubeden teslim alabilir miyim?


Kargo takip numaranız ile birlikte, kargo firması ile iletişime geçerek gönderiyi şubeden teslim almak istediğinizi belirtebilirsiniz.


Kargo, teslimat adresinde beni bulamaz ise ne olur?


Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda; siparişiniz en yakın kargo şubesine teslim edilir ve size bir bilgi notu bırakılır. 3 gün içinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparişiniz monbagi.com’a iade edilir.


Farklı zamanlarda aldığım ürünler aynı kargo ile gönderilebilir mi?


Her siparişiniz ayrı bir gönderi olarak değerlendirilmektedir. Farklı zamanlarda verdiğiniz siparişlerin aynı anda teslim edilebileceğinin garantisi bulunmamaktadır.