Ödeme Şekilleri / Kapıda Ödeme
  •   ÜCRETSİZ KARGO
  35 TL ve Üzeri ÜCRETSİZ KARGO İMKANI

 
  •  SİTEMİZDE 3D SECURE İLE KREDİ KARTINIZLA GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPABİLİRSİNİZ
  •  

 

 Kredi Kartı ile ödeme 


Sitemizde tüm kredi kartları ile tek çekim ya da taksitli alışveriş yapabilirsiniz ayrıca tüm parakartlar ile de tek çekim alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ödemelerinizde siparişiniz ödeme onayı alındığı an işleme konulacaktır. Sitemizde bulunan sanal poslar ilgili bankaların bilgi işlem ekiplerinin onayı ile sitemize entegre edilmiş olup kredi kartı  bilgileriniz  128 bit'lik SSL kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır.Tüm Bankamatik (ATM) Kartları İle Ödeme.

 

 Kapıda Nakit veya Kredi Kartı İle Ödeme Hizmeti ( +9.90 TL)

Kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme yöntemini seçtiğinizde müşteri hizmetlerimiz sizi onay için arayarak sizin sözlü onayınız ile siparişinizi işleme alacaklardır.  75 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kapıda Ödeme Seçeneği Aktif Olacaktır.

 

Kapıda Nakit ödeme seçeneğini seçtiğinizde ürünü teslim etmek üzere gelen kargo görevlisi siparişinizin tutarını kargoyu teslim ederken nakit olarak tahsil eder.  Bu ödeme seçeneklerini sistemde alışverişinizi yaparken ödeme aşamasında seçebilirsiniz.  

 

  • Havale ve Eft İle Ödeme
 

Hesap Sahibi : Ebubekir Özgen

 
Banka Adı     :  FinasBank

IBAN No       :  TR88 0011 1000 0000 0066 8580 17